Po polsku
FundacjaWyspaProgress

1%

Szanowni Państwo,

jak co roku zwracamy się z prośbą o pamięć o nas przy wypełnianiu PIT za miniony rok. Wobec kurczących się budżetów publicznych na kulturę, decyzja każdego z Państwa o przekierowaniu 1% własnego podatku na cel kulturalny ma ogromne znaczenie, niezależnie od tego, jaka kwota zostaje dzięki Państwa decyzji przekierowana. Kultura jest naszą wspólną sprawą i wspólną przyszłością.

Fundacja Wyspa Progress, prowadząca na terenach postoczniowych w Gdańsku Instytut Sztuki Wyspa, funkcjonuje wyłącznie dzięki darowiznom, składkom artystów oraz celowym dotacjom na realizacje konkretnych projektów. Uzyskane środki kierujemy na cele statutowe związane z prezentowaniem wystaw sztuki współczesnej, wydawaniem ambitnych publikacji o sztuce oraz aktywizację terenów postoczniowych. Nie posiadamy stałego budżetu ani funduszu żelaznego. Utrzymujemy miejsce sztuki dzięki naszym darczyńcom i własnej determinacji. Jeśli cenicie to, co robimy, prosimy o wzięcie pod uwagę skierowania jednego procenta należnych podatków na rzecz naszej działalności programowej.

Wystarczy wskazać nazwę i KRS Fundacji Wyspa Progress w swoim PIT jako beneficjenta 1% podatku. To Urząd Skarbowy dokonuje przelewu.

Numer konta:
Fundacja Wyspa Progress
Bank PKO BP SA III O/Gdansk
23 1020 1811 0000 0802 0102 6996

Fundacja Wyspa Progress jest organizacją pożytku publicznego o numerze
KRS 0000063731

Reports

© 2024 Wyspa Progress Foundation
FacebookInstagram